Dobrodosli na Thermo Gaming forum!


STEAM igre
STEAM igre 4OCET

Dobro dosli na Thermo Gaming forum! Da bi ste videli ceo sadrzaj foruma morate se registrovati! Registracija traje najvise 2 minuta i besplatna je. Vama ne znaci nista a nama znaci mnogo! Ostanite aktivni!

______________________________

Sa postovanjem Thermo Gaming
STEAM igre 4OCET

Dobro dosli na Thermo Gaming forum! Da bi ste videli ceo sadrzaj foruma morate se registrovati! Registracija traje najvise 2 minuta i besplatna je. Vama ne znaci nista a nama znaci mnogo! Ostanite aktivni!

______________________________

Sa postovanjem Thermo Gaming



 
HomeLatest imagesRegisterLog in

 

 STEAM igre

Go down 
4 posters
AuthorMessage
iso

iso


Broj poruka : 1
Datum upisa : 2011-07-09

STEAM igre Empty
PostSubject: STEAM igre   STEAM igre EmptyJuly 9th 2011, 20:09

Prodajem steam IGRE! Koje igre? Sve koje mozete naci na oficijalnoj stranici steam-a!
Code:
http://store.steampowered.com/

Pretpostavljam da niko nece uzimat nista drugo osim CS-a! Ukoliko se odlucite na kupovinu CS-a to ide na sljedeci nacin:
1. Skines steam (to je program bez igara za one koji neznaju) sa sljedeceg linka
http://storefront.steampowered.com/download/SteamInstall.msi i instaliras ga!

2. Sljedece sto je potrebno jeste, da napravis nalog znaci napravis account sa zeljenim
login imenom, mailom, pw-om i tajnim pitanjem! Zatim se logujes na svoj mail hotmail i aktiviras taj nalog! (Ukoliko neznate ovo da uradite obratite se meni za pomoc pa cu vam ja bolje objasnit preko msn-a!)

3. Nakon sto si napravio nalog uzmes fino odes u banku (pozeljno je da bude Raiffeisen BANK) i na sljedeci racun, tacnije na moju karticu uplatis navedenu cifru [20KM] zatim ces dobit uplatnicu (tacnije nalog za uplatu jer uplacujes direktno na moju karticu)!

4. Kada mi posaljete sliku i podatke od svog kreiranog naloga na steam-u ( pw i loginname) na kojem nema igara ja cu vam najkasnije u roku pola sata, sat nakon sto vidim sliku aktivirat steam CS! I nakon toga slobodno izmjenjajte sve podatke ukoliko zelite!

Dodatno:
Uz CS dobit cete i CZero jer idu u paketu (cijena je 20KM ko sto sam rekao)!
Ne postoji nacin da vam neko hakuje steam jer je to legalno i jednostavno nije moguce ukoliko to sami ne dopustite znaci svoj pw nikad nikom ne daji niti najboljem drugu! Steam je samo tvoj i samo ga ti koristi! Ukoliko zelis da dijelis s nekim tvoja stvar! Gledaj na to da to bude tvoj drug iz real life! Jos nesto steam uvjek mozete vratit ukoliko vam ga neko hakuje jer je kupljen legalno i ja vam garantujem da i ukoliko se desi to s hakovanjem da se steam moze vratit! Jer cu vam dat product key pomocu kojeg mozete uvjek vratit steam neovisno dal znate tajno pitanje ili ne!

Quote :
Na vama je dal cete kupit steam ili ne!
Podaci za uplatu:
Znaci odete u banku (poželjno je da bude Raiffeisen BANK ali može bilo koja) i kažete sljedece:
Želim da uplatim na karticu:
Broj kartice: 4255 0310 0259 6616
Vlasnik Racuna: Tenic Ismar
Mjesto: Tešanj
Svrha: Uplata za Steam
Iznos: 20KM = 10€ (ukoliko zelite CS i + dobijate i CZero jer idu u paketu)

Quote :
Kontakt MSN: ismar_tenic@hotmail.com

Moguca je kupovina za sljedece zemlje ... STEAM igre Hr STEAM igre Rs STEAM igre Ba STEAM igre Me STEAM igre Mk

Uplata iznad gore je samo za BiH, iskljucivo za BiH za ostale zemlje potrebno se javiti na MSN o nacinu uplate!

PS Neki me dodaju pa pitaju sta je steam i sta ja dobijem s time! Ako neznate sta je to i kako izgleda nemojte me ni dodavat na msn jer pretpostavljam da ne zelite kupit! I ne pitajte dal moze za 15 i sl i 18! 20 KM ako neko zeli da ima steam uplatice navedenu cifru i dobit svoj acc sa CS-om!

I jos nesto neki me pitaju sta je steam ovo ono lol boze!
http://store.steampowered.com/about/ Eo tu se informisete sve o steam-u

Back to top Go down
Admin
Administrator
Administrator
Admin


Broj poruka : 114
Datum upisa : 2011-06-29

STEAM igre Empty
PostSubject: Re: STEAM igre   STEAM igre EmptyJuly 9th 2011, 21:23

dal sam lood a da kupim CS od steama 5 evra Very Happy
Back to top Go down
http://thermo-gaming.tk
rokstarR^
Administrator
Administrator
rokstarR^


Broj poruka : 61
Datum upisa : 2011-06-30
Godina : 29
Lokacija : Senjak, Belgrade, Serbia

STEAM igre Empty
PostSubject: Re: STEAM igre   STEAM igre EmptyJuly 9th 2011, 23:37

Skup si. Smile Ja kupim steam acc sa jedno 5 igrica za 500 din. Smile
Back to top Go down
http://www.thermo-gaming.tk
BigzZ^

BigzZ^


Broj poruka : 2
Datum upisa : 2011-07-01

STEAM igre Empty
PostSubject: Re: STEAM igre   STEAM igre EmptyJuly 11th 2011, 12:17

Daco imam 11 igrica xDDDD... za 500 hahaha
Back to top Go down
Sponsored content





STEAM igre Empty
PostSubject: Re: STEAM igre   STEAM igre Empty

Back to top Go down
 
STEAM igre
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Spam HQ :: Oglasi-
Jump to:  

Forum powered by » Forumotion © 2011

Webmaster » rokstarR^
COPYRIGHT © 2011 Thermo Gaming - ALL RIGHTS RESERVED

Razmena Bannera:
Serbian Deluxe Community Vas link
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com